آموزشگاه نوجویان

کنسرت هنرجویان پیشرفته نوجویان 1402

آموزشگاه موسیقی نوجویان در آذرماه 1402 یک کنسرت توسط هنرجویان پیشرفته خود برگزار کرد. این کنسرت در سال همایش های همت برگزار شد و با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد.

در این کنسرت، هنرجویان از سنین کودک تا بزرگسال، قطعاتی از موسیقی کلاسیک، سنتی و پاپ را اجرا کردند. اجرای قطعات خاطره انگیز ایرانی و کلاسیک که نشان از سطح بالای آموزشی آموزشگاه نوجویان داشت.

هنرجویان برای این کنسرت نزدیک به 5 ماه تمرین کردند. آنها زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه نظیر استاد پرویز نجف پور، نکات مهم اجرایی را فرا گرفتند و برای ارائه یک اجرای حرفه ای آماده شدند.

در این کنسرت، هنرجویان در گروه های مختلف به اجرای قطعات پرداختند. گروه های پیانو، گیتار، ویولن، فلوت، سنتور، سه تار و آواز هر کدام قطعاتی را اجرا کردند که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

 

کنسرت هنرجویان پیشرفته آموزشگاه موسیقی نوجویان، فرصتی برای هنرجویان این آموزشگاه بود تا توانایی های خود را به نمایش بگذارند و تجربه ای ارزشمند در زمینه اجراهای زنده کسب کنند. این کنسرت همچنین نشان داد که آموزشگاه نوجویان در زمینه آموزش موسیقی، از سطح بالایی برخوردار است و می تواند هنرجویان را برای حضور در عرصه موسیقی آماده کند.

 

تمرینات گروه بزرگسال

گروه بزرگسال کنسرت هنرجویان پیشرفته آموزشگاه موسیقی نوجویان، شامل هنرجویانی از سنین 15 تا 50 سال بود که در رشته های مختلف موسیقی از جمله پیانو، گیتار، ویولن، ، فلوت، سنتور، سه تار و آواز فعالیت می کردند. این گروه برای کنسرت آذرماه 1402، نزدیک به 5 ماه تمرین کرد.

تمرینات گروه بزرگسال کنسرت، به صورت منظم و مداوم برگزار می شد. 

در کنار تمرینات فردی، هنرجویان گروه بزرگسال نیز به صورت گروهی تمرین می کردند. این تمرینات به آنها کمک می کرد تا با یکدیگر هماهنگ شوند و یک اجرای منسجم ارائه دهند.

مربیان گروه بزرگسال کنسرت، از جمله استاد پرویز نجف پور، استاد محمدرضا جهانگیری و خانم شیرین مرزبان، در طول تمرینات، از هنرجویان حمایت می کردند و به آنها کمک می کردند تا تکنیک خود را بهبود بخشند و برای اجرای کنسرت آماده شوند.

تمرینات گروه کودکان

گروه کودکان کنسرت هنرجویان پیشرفته آموزشگاه موسیقی نوجویان، شامل هنرجویانی از سنین 4 تا 16سال بود که در رشته های مختلف موسیقی از جمله پیانو، گیتار، ویولن، بلز، تار، سنتور، سه تار و آواز فعالیت می کردند. این گروه برای کنسرت آذرماه 1402، نزدیک به 5 ماه تمرین کرد.

ویدئوهای تمرین قطعه وقتی میای

گروه‌های کنسرت نوجویان

آموزشگاه موسیقی نوجویان در آذرماه 1402 یک کنسرت توسط هنرجویان پیشرفته خود برگزار کرد. این کنسرت در سال همایش های همت برگزار شد و با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد.

گروه‌های مختلفی از قبیل گیتار، ویلون، سه‌تار، آواز، بلز‌، هنگ‌درام و … در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند.

برگزاری کنسرت نوجویان

کنسرت در تاریخ 3 آذرماه در ساعت 15 شروع شد و تا ساعت 19 طول کشید. مجری کنسرت خانم پرستو رحیمیان  و سرپرست کنسرت استاد پرویز نجف پور بوده است.

در این کنسرت، هنرجویان از سنین 7 تا 40 سال، قطعاتی از موسیقی کلاسیک، سنتی و پاپ را اجرا کردند. برخی از آهنگ هایی که در این کنسرت اجرا شد عبارتند از:

  • بیا بنویس
  • وطن
  • رسوای زمانه
  • سه گدار
پرستو رحیمیان ثابت

ویدئوهای قطعات اجرا شده در کنسرت

اجرای گروهی امشب شب مهتابه

امشب شبه مهتابه اجرای گروهی کنسرت

برگزاری کنسرت‌های هنرجویی و تجربه عالی اجرای زنده برای هنرجویان (مقاله ای از استاد پرویز نجف پور) همواره این سوال برای همه‌ی والدین و هنرجویان

اجرای آهنگ چرا نمیرقصی

اجرای آهنگ چرا نمیرقصی در کنسرت 1402 اجرای گروهی آهنگ چرا نمیرقصی استاد: آراد آذرنگ

اجرای آهنگ حریق سبز

اجرای آهنگ حریق سبز در کنسرت 1402 اجرای گروهی آهنگ حریق سبز استاد: آراد آذرنگ

اجرای آهنگ خونه مادر بزرگه

اجرای آهنگ خونه مادر بزرگه در کنسرت 1402 اجرای گروهی آهنگ خونه مادر بزرگه توسط گروه کودکان استاد: آراد آذرنگ