آموزشگاه نوجویان

نکاتی برای خرید ساز هنگ درام

اشتراک گذاری:

ساز هنگ درام

در سال‌های اخیر به دلیل استقبال بسیار زیاد از هنگ درام شرکت پن آرت دیگر قادر به پاسخگویی به این همه تقاضا را نداشت سازندگان مختلفی از جای جای دنیا به پا خاستند و گام‌های ساز نیز عوض شد امروزه در دنیا این ساز به طور گسترده شناخته شده و قابل دسترسی است.
به دلیل اینکه ساخت هنگدرام با دشوارهایی روبروست و اینکه این ساز سازندگان زیادی در دنیا ندارد قیمت هنگدرام نسبت سازهای دیگر بالاست اما اگر شما تجربه کافی برای خرید ساز را نداشته‌اید ممکن است بسیاری از تولید کنندگان از عدم آگاهی شما سوء استفاده کرده و ساز بی‌کیفیت خود را با قیمت گزاف بفروشند.
سعی کنید قبل از خرید هنگ درام در اینترنت اینستاگرام و جاهای مختلف به صدای هنگ درام خوب گوش دهید تا به ظرافت صدای ساز پی ببرید.
گام در حقیقت توالی نوت متوالی است.
هنگ درام،به دلیل آنکه کوک ثابتی دارد تعداد نت‌ها و گام آن ثابت است.
شما نمی‌توانید گام هنگ درام ،را تغییر دهید زیرا با همان گام اولیه ساخته شده است این شما هستید که هنگام خرید گام دلخواه خود را انتخاب می‌کنید علاوه بر گوش دادن شما باید انواع مختلف اسکیل‌ها را بشناسید
صدای ساز ماینور عموماً غمگین و دارای آرامش خاصی است در حالی که ساز ماژور دارای هیجان بوده و شما را شاد می‌کند.

از دیگر موارد مهم برای خرید هنگ درام تعداد نت‌هاست تعداد نوت‌ها تاثیر مستقیمی دارد.

در قیمت بسته به اسکیل انتخابی شما تعداد نوت اولیه می‌تواند تفاوت کند مثلاً برای ماینور ۹ نوت دارای یک گام کامل در هنگ درام است بنابراین پیشنهاد ما انتخاب یک ساز نه نوت است که یک گام کامل و یک دانگ را داراست این یکی از مهمترین معیارهای خرید هنگ درام است.
هنگ درام به دلیل صدای ماورایی خود حس قوی و منحصر به فردی در شنونده ایجاد می‌کند به همین دلیل در یوگا و مدیتیشن از این ساز استفاده می‌شود.
در خرید ساز پیشنهاد می‌کنیم حتماً با مشاور ساز و شخصی که در خرید ساز هنگ درام متخصص است مشورت کنید و بعد ساز خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *